© 2004 - 2019 Zoran Djindjic Foundation

Alumnisti Programa Iskusiti Evropu - Mladi srpski profesionalci u Austriji - Program stručnih praksi dr Zoran Đinđić

Prva generacija stipendista 2007/2008

 

  1. Anđelković Dragana, Mosdorfer GmbH

  2. Babić Marija, Vienna Insurance Group

  3. Babović Branka, Wiener Wirtschaftsförderungsfonds

  4. Blažin Nataša, The Diplo Goat e-magazine

  5. Bodrožić Ivana, Porsche Holding

  6. Boreta Ksenija, Wiener Wirtschaftsförderungsfonds

  7. Danilović Jelena, DLA Piper Weiss-Tessbach

  8. Dautović Mirko, Horizont3000

  9. Dinić Biljana, Hetronic Central Eastern Europe

  10. Drobnjak Bojana, GCI Management

  11. Drobnjak Marija, Uniqa

  12. Đurđevac Jelena, GCI Management

  13. Erić Danko, DPS Software

  14. Gajić Dragica, Raiffeisen Zentralbank

  15. Glisić Jelena, Paul Putz&Partner

  16. Ignjatović Ivana, Siemens Transportation Systems

  17. Janić Milica, Siemens Transportation Systems

  18. Janjić Petar, Sapphir

  19. Jovanović Aleksandar, Zinterl Architekten

  20. Jovanović Miloš, Azalea Hotelmanagement

  21. Lazarević Ana, Zinterl Architekten

  22. Lazić Branko, Diplomatische Akademie Wien

  23. Lazić Iskra, Wolf Theiss

  24. Marković Milan, Österr. Institut für Internationale Politik

  25. Milicević Miloš, Aviana Consulting

  26. Mirović Manja, Energie Steiermark

  27. Mišić Bojana, Procon Data

  28. Popov Divna, Horizont3000

  29. Radojević Miroslav, Hetronic Central Eastern Europe

  30. Radović Marko, Fabasoft R&D GmbH

  31. Radović-Župunski Milica, Österreichischer Integrationsfonds

  32. Rebić Milica, KulturKontakt Austria

  33. Savić Jovana, Horizonte Venture Management

  34. Sedej Ivana, Esarom Essenzfabrik

  35. Stošić Goran, Strabag AG

  36. Todorović Andrijana, Bluewaters Environmental Consultants

  37. Todorović Ivan, Uniqa

  38. Varagić Đokić Dragana, Porsche Holding

  39. Vojnović Sofija, Michaeler&Partner

  40. Zdravković Babić Ana, Fabasoft R&D GmbH

  41. Žugić Željko, Porr Technobau und Umwelt AG

Druga generacija stipendista 2008/2009

  1. Antić Milana, VA Tech Finance

  2. Babić Tatjana, OBI

  3. Bajić-Bizumić Biljana, SAP

  4. Božović Igor, Kerkhoff Consulting

  5. Brajović Tamara, Redserve GmbH

  6. Budimlija Saša, Pleon Publico

  7. Burgund Anita, Integration Funds

  8. Cabunac Milka, Magna Europe

  9. Cepić Slavica, E.C.O.

  10. Djordjević Sanja, University of Graz

  11. Dobrota Danijela, Diplomatic Academy

  12. Đorđević Biljana, IOM

  13. Drenovak Mirjana, OBI

  14. Garvrić Katarina, Sapphir

  15. Gavrilović Nemanja, OBI

  16. Jovanović Jelena, Zinterl

  17. Jukić Aleksandra, Landeskrankenhaus Graz

  18. Karić Bojana, DPS Software

  19. Kostić Dragan, Uniqa

  20. Lakić Miloš, Eibl & Wondrak

  21. Luković Ana, University of Vienna

  22. Milić Tatjana, University of Graz

  23. Milojević Miljana, Navreme

  24. Milošev Milana, Mosdorfer

  25. Mitrović Olga, Hilfwerk Austria

  26. Mitrović  Milica, Bluewaters

  27. Nedeljković Marija, Paul Putz & Partner

  28. Nikolin Olgica, TeleTrader

  29. Pajić Ana, OBI

  30. Petrović Miloš, Metis

  31. Potkonjak Igor, DPS Software

  32. Rodić Milana, Mosdorfer

  33. Simić Aleksandra, WU Alumni Club

  34. Simović Dragana, Hilfwerk Austria

  35. Stanković Dragana, Integration Funds

  36. Stevanović Tijana, Saiko Architects

  37. Velimirović Milica, New Energy Capital Invest

  38. Veliu Alma, Azalea

  39. Vlahović Miloš, OBI

  40. Vukelić Milena, Landeskrankenhaus Graz

  41. Vuković Branka, Procon Data
     

Treća generacija stipendista 2009/2010

  1. Adamović Bobana, Saiko Architects

  2. Bogavac Milena, Austria Tech

  3. Božić Mitar, .A.S.A. International Environmental Services GmbH

  4. Cvetković Aleksandra, Technikon Forschungsgesellschaft mbH

  5. Denčić Igor, ETC - European Training and Research Centre for Human Rights and Democracy

  6. Đinđić Miloš, Politische Akademie der VP

  7. Đorđević Nebojša, Azalea Hotels & Resorts

  8. Duvnjak Jelena, Hilfswerk Austria

  9. Ercegović Marija, OBI

  10. Grubišić Maja, Umweltbundesamt

  11. Janković Tatjana, Kika

  12. Jelesijević  Marko, Interkulturelles Zentrum

  13. Jokić Tijana, Austrian Institute of Technology

  14. Jovanović Nevena, Austrian Integration Fund

  15. Kajganović Jelena, Austrian Integration Fund

  16. Kojić Maša, VöR-Institut

  17. Kovačević Maša, VöR-Institut

  18. Levnajić Milan, No Ordinary Agency, PR Agency

  19. Marković  Željko, ETC - European Training and Research Centre for Human Rights and Democracy

  20. Matović  Vladimir, Finpro

  21. Mihajlovska Snežana, Saiko Architects

  22. Milenković Slobodan, No Ordinary Agency

  23. Milojević Vladimir, Vetmeduni, Centre for Artificial Insemination and Embryo Transfer

  24. Milošević Jelena, New Energy Capital Invest

  25. Novaković Danijel, Partners IT

  26. Obradović Andrijana, Saiko Architects

  27. Palibrk Jovana, New Energy Capital Invest

  28. Pantelić Miloš, Hödlmayr International

  29. Pejović Milica, Kraft Foods International

  30. Petrović Dušica, das.projekt

  31. Plazinić Aleksandra, GCI Management

  32. Popov Tapavički Tanja, Mautner Markhof

  33. Prijić Marija Retzer, Land VermarktunggmbH

  34. Radosavljević Nina, Zinterl Architects

  35. Radulovic Mirjana, Ecker & Partner

  36. Rankov Milan, Magna International Europe

  37. Ranković Đorđe, SAP

  38. Raović Suzana, Knorr-Bremse

  39. Rebihić Tamara, OBI

  40. Simić Zorica, Procon Data

  41. Slavković Katarina, Zinterl Architects

  42. Srećković Ivana, MedUni Graz

  43. Tanasković Mila, Diplomatic Academy

  44. Tomić Rade, Metis GmbH

  45. Vasiljević Ivana, Purpur

  46. Vlaćić Danica, Hilfswerk Austria

Četvrta generacija stipendista 2010/2011

  1. Baković Nikola, Diplomatische Akademie Wien

  2. Balaša Vanja, Interkulturelles Zentrum

  3. Bilić Ilija, BOKU Vienna

  4. Brodić Nenad, E.C.O. Institut für Ökologie

  5. Ćosić Marijana, KulturKontakt Austria

  6. Cvetković Aleksandra, DPS Software 

  7. Elek Barbara, Hilfswerk Austria

  8. Gubić Miloš, DPS Software 

  9. Janković Marija, Interkulturelles Zentrum

  10. Kaitović Tijana, Uni Graz

  11. Kamel Miroslav, Wolf Thess

  12. Knežević Jovana, Erste Group Bank 

  13. Kondić Adela, Denkstatt

  14. Koprivica Slavica, Austrian Institute of Technology

  15. Kovačević Vanja, Interkulturelles Zentrum

  16. Lazarević Mirjana, Medical University of Graz

  17. Lisov Nikola, University of Technology Graz – Institute for Informatics

  18. Luković Milica, Michaeler & Partner

  19. Mašić Bojana, Hilfswerk Austria

  20. Merdović Milica, Medical University of Graz

  21. Milanović Nemanja, GCI Management

  22. Miletić Kristina, Interkulturelles Zentrum

  23. Orlić Jelena, No Ordinary Agency

  24. Panić Sandra, Uni Graz

  25. Perišić Dragana, Strabag 

  26. Perišić Milica, Magna International Europe 

  27. Popović Tamara, PURPUR.Architektur

  28. Predojević Stanislava, Architektur Consult ZT

  29. Putanović Ivana, Kinderphilosophie

  30. Radojević Veljko, ETC

  31. Ristić Marija, University of Technology Graz – Institute for Informatics

  32. Šaletić Sena, ÖTZ-NLP&NLPt

  33. Seccareccia Ivana, Austrian Institute of Technology

  34. Šehovac Sonja, ETC

  35. Šekularac Marija, Falkensteiner Hotels

  36. Sikimić Uroš, Strabag 

  37. Šiljić Aleksandra, Umweltbundesamt

  38. Šišarica Anja, TECHNIKON Forschungs- und Planungsgesellschaft

  39. Stefanović Đurđa, .A.S.A. International Enviromental Services

  40. Tošović Ivana, Politische Akademie der VP

  41. Trifuljesko Sonja, Österreichischer Integrationsfonds

  42. Tucaković Lazar, Architektur Consult ZT

  43. Veletić Milica, .A.S.A. International Enviromental Services

  44. Vladisavljević Marina, Kommunalkredit Public Consulting

  45. Vukosavljević Katarina, PURPUR.Architektur
     

Stipendisti Programa Mladi stručnjaci u Italiji - program stipendija dr Zoran Đinđić

  1. Balać Miloš, EDISON S.p.A

  2. Garić Marko, Italferr S.p.A.

  3. Jocić Jelena, Alldata srl

  4. Lazić Marko, Ducati energia

  5. Nikolić Stefan, Banca Intesa

  6. Petrović Dijana, Italferr S.p.A.

  7. Popović Anđela, SECI Energia S.p.A

  8. Tasić Smiljana, Hutchinson srl

Alumnisti Programa stipendija nemačke privrede dr Zoran Đinđić

Spisak svih stipendista koji su učestvovali u Programu stipendija nemačke privrede Zoran Đinđić možete naći na sajtu Programa: https://www.djindjic-stipendienprogramm.de/alumni/